O nás

SME VIAC AKO LEN DOPRAVNÁ SPOLOČNOSŤ

Sme distribučná spoločnosť, ktorá na trhu pôsobí od roku 2011. Sústreďujeme sa na prepravu tovaru najmä do Západnej Európy.

HISTÓRIA SPOLOČNOSTI

KUHO – MK je mladá spoločnosť, ktorá je splneným snom jedného mladého muža, ktorý túžil pokračovať v práci svojho otca. Po úspešnom absolvovaní odboru dopravy na Žilinskej univerzite si kúpil svoj prvý kamión a začal uplatňovať svoje vedomosti a skúsenosti na trhu dopravcov.

PÔSOBENIE NA TRHU

Aj napriek tomu, že sa prepravný trh neustále mení, naši zamestnanci nepretržite sledujú aktuálne trendy a inovácie v oblasti dopravy a logistiky. Našim cieľom je uspokojiť potreby našich zákazníkov a nájsť vhodné riešenie pre jeho prepravné požiadavky. Práve preto sme v roku 2018 rozšírili svoje portfólio o špedičné služby v rámci EÚ.

Spoločnosť KUHO – MK si zakladá najmä na dlhodobých vzťahoch s našimi obchodnými partnermi, ktorí sú najmä z oblasti automobilového a strojárenského priemyslu.

Naši zamestnanci

Naši zamestnanci nám pomáhajú dosiahnuť spokojnosť zákazníkov. Náš tím pozostáva z kvalifikovaných vodičov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti v oblasti dopravy. Každý náš vodič je držiteľom kvalifikovanej karty vodiča platnej v celej Európe a niektorí z nich absolvovali aj školenie ADR. Sústreďujeme sa najmä na prepravu tovaru do západnej Európy ako napríklad ES, PT, IT, DE, BE, GB, AT.

Ing. Miroslav Kubásek
konateľ/majiteľ
Radka Hrašková
doprava/špedícia
Ing. Jana Kubaseková
fakturácia
Ing. Katarína Kubaseková
ekonómka